Apar topar ameliyata alınmıştı! Doğuş’un sağlık durumunda yeni gelişme

Ünlü şarkıcı Doğuş, geçtiğimiz günlerde böbreğinde 12 santimlik bir kist olduğunu öğrenmiş ve apar topar ameliyata alınmıştı. Azerbaycan’da bıçak altına yatan şarkıcı, hastane odasından bir videosunu yayınlamıştı.

Sağlık durumuyla ilgili bilgi veren ünlü isim, “Çok önemli 3 ameliyat atlattım kardeşlerim” demişti. Takipçilerinden Doğuş’a ‘geçmiş olsun’ mesajları yağmıştı.

“SİZİ SEVİYORUZ”

Gazeteci ve sunucu eşi Hoşkedem Hidayetkızı da Doğuş’u bir an bile yalnız bırakmadmıştı. Şarkıcı ile evliliğinden Arda ile Alin adında iki çocuğu bulunan Hidayetkızı, sosyal medya hesabından aşk dolu bir paylaşımda bulunmuştu.

Hoşkedem Hidayetkızı, eşi ve çocuklarıyla çekilen mutlu aile pozunun altına “Eğer susarsan, konuşman daha aydınlık olur. Çünkü sükûtta, hem sessizliğin ışığı, hem de konuşmanın faydası gizlidir. (Şemsi Tebrizi) Sizi seviyoruz” notunu düşmüştü. Eşinin paylaşımına kayıtsız kalmayan Doğuş da kalp emojileriyle karşılık vermişti.

MÜJDELİ HABERİ DUYURDU

49 yaşındaki ünlü isim, son olarak 11.4 milyon takipçisi bulunan sosyal medya sayfasından sağlık durumuyla ilgili yeni gelişmeyi paylaştı.

Müjdeli haberi Instagram hesabının hikayeler bölümünden duyuran şarkıcı, “Taburcu oldum, evdeyim” mesajını yazarak hayranlarını sevindirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x