Seçil Erzan’ın Arda Turan’ın İsteğiyle El Yazısıyla Yazdığı Borçlu Listesi Ortaya Çıktı

Aralarında ünlü sporcular ve iş insanlarının da bulunduğu birçok kişiyi dolandırdığı iddiasıyla tutuklu bulunan Denizbank’ın eski şube müdürü Seçil Erzan’ın, Arda Turan için hazırladığı el yazılı para aldıklarının listesi soruşturma dosyasında çıktı. 

Seçil Erzan’ın o liste dışında el yazısıyla yazdığı bir başka borç listesi de dosyada yer aldı. 

Daha önce ortaya çıkan Arda Turan ile Seçil Erzan’ın ses kaydı dökümlerinde, Arda Turan, Seçil Erzan’dan para aldığı ve verdiği kişilerin listesi ısrarla hazırlayıp kendisine göndermesini istemişti..

İşte Habertürk’ten Mustafa Şekeroğlu’nun özel haberinin detayları…

Kaynak: https://www.haberturk.com/secil-erzan…

Birçok kişiye yüksek faizli fon vaat edip, on milyonlarca dolar dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Denizbank eski Levent Şube Müdürü Seçil Erzan’ın, borç listesinde yeni bilgiler ortaya çıktı.

Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu’nun özel haberine göre, Seçil Erzan’ın kimden ne kadar para aldığı, kime ne kadar para ödediği, birkaç borç listesi ortaya çıkmıştı. Ancak Seçil Erzan’ın kendi el yazısıyla yazdığı liste bilinmiyordu.

Soruşturma dosyasında Seçil Erzan’ın kendi el yazısıyla yazdığı iki farklı borç listesi ortaya çıktı.

Daha önce ortaya çıkan Arda Turan ile Seçil Erzan’ın ses kaydı yazışmalarında, Arda Turan Seçil Erzan’dan kimden ne kadar para alıp ne kadar ödediğine dair bir listeyi acil göndermesini istiyordu.

Turan, Seçil Erzan’a, “100 kişi var mı” diye soruyordu? Erzan ise “Hayır bu kadar yok” diye cevap veriyordu. Seçil Erzan’ın işte Arda Turan için o listeyi hazırladığı, soruşturma dosyasında ortaya çıktı.

Dava dosyasının klasörlerine giren, Erzan’ın el yazılı listesinde 35 ismin yer aldığı görülüyor. “Ödeme yapılmayanlar” diye küçük başlık atan Erzan’ın el yazılı listesinde, Fatih Terim ile eşi Fulya Terim’in isimleri de bulunuyor.

Yalnız Terim çiftinin isimlerinin karşısına sadece soru işareti konulduğu dikkat çekiyor. Diğer listede yer alan isimlerin karşısında ise alınan meblağların yazıldığı görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x